Movie Streaming: The Bad Batch

Posted On: 13 Mar 20 13:41 By: Bak3
Android App: Shkarkoni aplikacionin DVDShqip. Funksionon ne te gjitha paisjet si Android TV, Android Box, Tablets dhe smartphone. Shkarkoje duke klikuar ketu: Play Store - APK | Kerkesa per filma? Eja ne grupin tone ne Telegram Duke klikuar ketu DVDShqip
Categories: Drama, Horror, Thriller
Runtime: 119 min's
Popularity: 11,877
Status: Released
Rating: 5,3 (576)
Views: 927
Source: N/A
Trailer: YouTube YouTube
Description: Arlen dënohet në një burg në mes të shkretëtirës ku të burgosurit quhen Tufa e Keqe dhe janë të ndarë në dy kampe: Kampi i Rehatisë dhe ai i Urës, ku të gjithë janë kanibalë.
Raporto Kualitetin e filmit


Mos beni shaka me butonin e kualitetit por vleresoje filmin pasi e ke pare. Do ndihmoje te tjeret shume dhe neve po ashtu! Faleminderit per mirekuptimin.

Raporto Link Dead

Suggested movies
Most Watched Movies
  • Kung Fu Panda
    Kung Fu Panda
    31366 | 10 Mar 2020

    Në Luginën e Paqes panda Po zgjidhet si Luftëtari Dragua pavarësisht se është obez dhe krejtë..

  • 365 Days
    365 Days
    9472 | 10 Apr 2020

    Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një..

  • Russian Lolita
    Russian Lolita
    8997 | 20 Jan 2021

    KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! Ngjarjet e romanit k..

  • Maleficent: Mistress of Evil
    Maleficent: Mistress..
    7943 | 28 Mar 2020

    Maleficenti dhe Aurora fillojnë të vënë re ndryshimet mes mbretërisë së njerëzve dhe asaj t..

  • F9
    F9
    7441 | 03 Aug 2021

    Fast & Furious 9 (Filmi i parë i trilogjisë së fundit) : Saifer kërkon ndihmë nga Xhejkob, vël..

  • Raya and the Last Dragon
    Raya and the Last Dr..
    7046 | 10 Mar 2021

    Në një realitet të njohur si Kumandra, një Tokë e rimagjinuar e banuar nga një civilizim antik..

  • Avengers: Endgame
    Avengers: Endgame
    6674 | 01 Aug 2020

    Pasi Thanosi zhduki gjysmën e jetës në Univers, Avengers (Hakmarrësit) duhet gjithsesi që ta gj..

Most Watched Tv Shows
  • Kurulus Osman Me Titra Shqip - Seriale Me Titra Shqip
    Kurulus Osman Me Tit..
    41362 | 29 May 2020

    Jeta e Osman Beut, birit të Ertugrul Gazi dhe themeluesit të Perandorisë Osmane...

  • Gomorrah
    Gomorrah
    28081 | 04 Mar 2020

    Bazuar në librin më të shitur të Robert Saviano, kjo dramë e mërzitur e krimit italian pikturo..

  • Prison Break
    Prison Break
    21091 | 28 May 2020

    Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm dërgohet në grindje dhe shpresa e ve..

  • Peaky Blinders
    Peaky Blinders
    13239 | 02 Mar 2020

    Një familje epike gangsterësh e vendosur në 1919 Birmingham, Angli dhe kishte në qendër një ba..

  • Medcezir
    Medcezir
    12466 | 26 Jan 2021

    Yaman, i cili jeton në periferi të Tozludere (Stamboll), arrestohet dhe futet në burg me vëllain..