Tv Show: The Flash

Posted On: 06 Mar 21 15:22 By: Bak3
Android App: Shkarkoni aplikacionin DVDShqip. Funksionon ne te gjitha paisjet si Android TV, Android Box, Tablets dhe smartphone. Shkarkoje duke klikuar ketu: Play Store - APK | Kerkesa per filma? Eja ne grupin tone ne Telegram Duke klikuar ketu DVDShqip
Categories: Drama, Sci-Fi & Fantasy
Popularity: 1,875
Status: Returning Series
Rating: 7.6 (6880)
Views: 4737
Description: After a particle accelerator causes a freak storm, CSI Investigator Barry Allen is struck by lightning and falls into a coma. Months later he awakens with the power of super speed, granting him the ability to move through Central City like an unseen guardian angel. Though initially excited by his newfound powers, Barry is shocked to discover he is not the only "meta-human" who was created in the wake of the accelerator explosion -- and not everyone is using their new powers for good. Barry partners with S.T.A.R. Labs and dedicates his life to protect the innocent. For now, only a few close friends and associates know that Barry is literally the fastest man alive, but it won't be long before the world learns what Barry Allen has become...The Flash.
For Webmasters:


Suggested tvshows:
Most Watched Movies
 • Kung Fu Panda
  Kung Fu Panda
  31273 | 10 Mar 2020

  Në Luginën e Paqes panda Po zgjidhet si Luftëtari Dragua pavarësisht se është obez dhe krejtë..

 • 365 Days
  365 Days
  7123 | 10 Apr 2020

  Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një..

 • Maleficent: Mistress of Evil
  Maleficent: Mistress..
  5321 | 28 Mar 2020

  Maleficenti dhe Aurora fillojnë të vënë re ndryshimet mes mbretërisë së njerëzve dhe asaj t..

 • Russian Lolita
  Russian Lolita
  5314 | 20 Jan 2021

  KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! Ngjarjet e romanit k..

 • The Devil to Pay
  The Devil to Pay
  4517 | 08 Nov 2020

  Pas zhdukjes së burrit të saj, një fermere në një komunitet të veçuar lufton për të shpëtu..

 • Tenet
  Tenet
  4386 | 02 Dec 2020

  Të armatosur me vetëm një fjalë, Princip, dhe duke luftuar për mbijetesën e të gjithë botës..

 • Mulan
  Mulan
  4324 | 06 Sep 2020

  Për të shpëtuar babanë e saj të sëmurë në mënyrë që mos shkonte në luftë, një femër e..

Most Watched Tv Shows
 • Kurulus Osman Me Titra Shqip - Seriale Me Titra Shqip
  Kurulus Osman Me Tit..
  24624 | 29 May 2020

  Jeta e Osman Beut, birit të Ertugrul Gazi dhe themeluesit të Perandorisë Osmane...

 • Gomorrah
  Gomorrah
  16487 | 04 Mar 2020

  Bazuar në librin më të shitur të Robert Saviano, kjo dramë e mërzitur e krimit italian pikturo..

 • Prison Break
  Prison Break
  13674 | 28 May 2020

  Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm dërgohet në grindje dhe shpresa e ve..

 • Peaky Blinders
  Peaky Blinders
  6040 | 02 Mar 2020

  Një familje epike gangsterësh e vendosur në 1919 Birmingham, Angli dhe kishte në qendër një ba..

 • La Casa de Papel - Money Heist
  La Casa de Papel - M..
  5955 | 03 Apr 2020

  Pas një grabitjeje të dështuar, Tokio rekrutohet nga Profesori për t'iu bashkuar grupit të tij ..