Tv Show: Fate: The Winx Saga

Posted On: 31 Jan 21 18:51 By: Bak3
Android App: Shkarkoni aplikacionin DVDShqip. Funksionon ne te gjitha paisjet si Android TV, Android Box, Tablets dhe smartphone. Shkarkoje duke klikuar ketu: Play Store - APK | Kerkesa per filma? Eja ne grupin tone ne Telegram Duke klikuar ketu DVDShqip
Categories: Sci-Fi & Fantasy, Drama
Popularity: 863
Status: Returning Series
Rating: 8.5 (335)
Views: 1610
Description: Udhëtimi për moshën e pesë zanave që ndjekin Alfea, një shkollë magjike me konvikt në Botën tjetër, ku ata duhet të mësojnë të zotërojnë fuqitë e tyre ndërsa lundrojnë në dashuri, rivalitete dhe monstra që kërcënojnë vetë ekzistencën e tyre.
For Webmasters:


Suggested tvshows:
Most Watched Movies
 • Kung Fu Panda
  Kung Fu Panda
  31273 | 10 Mar 2020

  Në Luginën e Paqes panda Po zgjidhet si Luftëtari Dragua pavarësisht se është obez dhe krejtë..

 • 365 Days
  365 Days
  7123 | 10 Apr 2020

  Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një..

 • Maleficent: Mistress of Evil
  Maleficent: Mistress..
  5321 | 28 Mar 2020

  Maleficenti dhe Aurora fillojnë të vënë re ndryshimet mes mbretërisë së njerëzve dhe asaj t..

 • Russian Lolita
  Russian Lolita
  5314 | 20 Jan 2021

  KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! Ngjarjet e romanit k..

 • The Devil to Pay
  The Devil to Pay
  4517 | 08 Nov 2020

  Pas zhdukjes së burrit të saj, një fermere në një komunitet të veçuar lufton për të shpëtu..

 • Tenet
  Tenet
  4386 | 02 Dec 2020

  Të armatosur me vetëm një fjalë, Princip, dhe duke luftuar për mbijetesën e të gjithë botës..

 • Mulan
  Mulan
  4324 | 06 Sep 2020

  Për të shpëtuar babanë e saj të sëmurë në mënyrë që mos shkonte në luftë, një femër e..

Most Watched Tv Shows
 • Kurulus Osman Me Titra Shqip - Seriale Me Titra Shqip
  Kurulus Osman Me Tit..
  24624 | 29 May 2020

  Jeta e Osman Beut, birit të Ertugrul Gazi dhe themeluesit të Perandorisë Osmane...

 • Gomorrah
  Gomorrah
  16487 | 04 Mar 2020

  Bazuar në librin më të shitur të Robert Saviano, kjo dramë e mërzitur e krimit italian pikturo..

 • Prison Break
  Prison Break
  13674 | 28 May 2020

  Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm dërgohet në grindje dhe shpresa e ve..

 • Peaky Blinders
  Peaky Blinders
  6040 | 02 Mar 2020

  Një familje epike gangsterësh e vendosur në 1919 Birmingham, Angli dhe kishte në qendër një ba..

 • La Casa de Papel - Money Heist
  La Casa de Papel - M..
  5955 | 03 Apr 2020

  Pas një grabitjeje të dështuar, Tokio rekrutohet nga Profesori për t'iu bashkuar grupit të tij ..