Tv Show: Respect

Posted On: 31 Jan 21 18:53 By: Bak3
Android App: Shkarkoni aplikacionin DVDShqip. Funksionon ne te gjitha paisjet si Android TV, Android Box, Tablets dhe smartphone. Shkarkoje duke klikuar ketu: Play Store - APK | Kerkesa per filma? Eja ne grupin tone ne Telegram Duke klikuar ketu DVDShqip
Categories: Drama, Crime
Popularity: 1
Status: Returning Series
Rating: 0 (0)
Views: 2330
Description: Protagonisti i historisë, Ercüment Çözer rebelohet kundër mosrespektimit dhe vrazhdësisë që ne priremi t'i shmangim, t'i injorojmë dhe t'i harrojmë përfundimisht. Ercüment Çözer është një sociopat i fiksuar pas idesë së respektit. Sidoqoftë, këtë herë, ai nuk është i vetëm në udhëtimin e tij obsesiv. Të dashuruarit e rinj Helen dhe Savas, të cilët sapo kanë shkelur botën reale, e gjejnë veten në mes të situatave të vështira pasi keqtrajtohen nga një grup njerëzish dhe përfundojnë të jenë përgjegjës për një zinxhir vrasjesh që ndodhin në Stamboll. Koncepti i mosrespektimit shndërrohet menjëherë në një luftë shoqërore dhe mediatike midis dy brezave. Sa i përket ndjekjes mjekësore, drejtuesi më i famshëm i emisionit në mëngjes të Turqisë, Hasret do ta ndërmarrë atë, megjithatë, askush nuk e di se ajo gjithashtu do të marrë pjesë në këtë udhëtim në një tjetër nivel. Duke hyrë në thelbin e këtij mani, ne do të jemi dëshmitarë të reflektimit që ajo ka në shoqëri.
For Webmasters:


Suggested tvshows:
Most Watched Movies
 • Kung Fu Panda
  Kung Fu Panda
  31338 | 10 Mar 2020

  Në Luginën e Paqes panda Po zgjidhet si Luftëtari Dragua pavarësisht se është obez dhe krejtë..

 • 365 Days
  365 Days
  8715 | 10 Apr 2020

  Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një..

 • Russian Lolita
  Russian Lolita
  7748 | 20 Jan 2021

  KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! Ngjarjet e romanit k..

 • Maleficent: Mistress of Evil
  Maleficent: Mistress..
  7098 | 28 Mar 2020

  Maleficenti dhe Aurora fillojnë të vënë re ndryshimet mes mbretërisë së njerëzve dhe asaj t..

 • F9
  F9
  6540 | 03 Aug 2021

  Fast & Furious 9 (Filmi i parë i trilogjisë së fundit) : Saifer kërkon ndihmë nga Xhejkob, vël..

 • Raya and the Last Dragon
  Raya and the Last Dr..
  5869 | 10 Mar 2021

  Në një realitet të njohur si Kumandra, një Tokë e rimagjinuar e banuar nga një civilizim antik..

 • Dirty Work
  Dirty Work
  5863 | 10 Jan 2021

  Një stiliste në vështirësi pranon një punë si blerëse personale e veshjeve për një shkrimta..

Most Watched Tv Shows
 • Kurulus Osman Me Titra Shqip - Seriale Me Titra Shqip
  Kurulus Osman Me Tit..
  35822 | 29 May 2020

  Jeta e Osman Beut, birit të Ertugrul Gazi dhe themeluesit të Perandorisë Osmane...

 • Gomorrah
  Gomorrah
  24605 | 04 Mar 2020

  Bazuar në librin më të shitur të Robert Saviano, kjo dramë e mërzitur e krimit italian pikturo..

 • Prison Break
  Prison Break
  18024 | 28 May 2020

  Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm dërgohet në grindje dhe shpresa e ve..

 • Peaky Blinders
  Peaky Blinders
  10541 | 02 Mar 2020

  Një familje epike gangsterësh e vendosur në 1919 Birmingham, Angli dhe kishte në qendër një ba..

 • Narcos: Mexico
  Narcos: Mexico
  9838 | 28 Feb 2020

  Shihni ngritjen e Kartelit të Guadalajara pasi një agjent amerikan i DEA mëson rrezikun e shënje..